Hodnoty firmy

FÉROVOST, DOBRÝ ZÁMĚR

Začínáme zlehka. Základem pro nás je být férový a hledat za vším, co děláme, dobro. Dobrý úmysl se má nacházet v jakékoliv práci a výstupu Targetova.

OTEVŘENOST, VOLNOST, MINIMUM PRAVIDEL / PŘEKÁŽEK.

Práce v online je kreativní a náročná. Proto chceme, aby si byl co nejvíce v pohodě. Dáme ti tolik volnosti, kolik bude třeba. Nedíváme se na to, kolik hodin sedíš v kanclu. Zajímá nás, co uděláš a kolik hodnoty firmě a klientem přineseš.

ORIENTACE NA VÝSLEDKY, JEDEME NA KOŘEN VĚCI

Zbytečné motání se kolem věcí, které nejsou podstatné, není to, čemu se chceme věnovat. Dokážeš klienta nasměrovat? Soustředíš se na to, co je podstatné? Dokážeš přinášet výsledky?

ZISKOVOST, ZISK PRO FIRMU AJ KLIENTY

Přinášet zisk pro Targetovo a klientem je to, co chceme. Budeme pracovat na věcech, které dávají smysl, přidanou hodnotu a peníze. Radeji řekneme ne, jak se máme trápit a omezovat zisk.

HODNOCENÍ PODLE VÝKONU, NE ČASU V PŘI PRÁCI

Jsi dobrý? Velmi rádi tě oceníme. Potřebuješ na sobě máknout a vzdělávat se? Dáme ti na to čas i prostor. Makáč si u náš skvěle vydelá, flákač dostane přesně to, co mu patří.

JSEM PŘÍNOSEM PRO SPOLEČNOST A PŘÍRODU

Nedíváme se na to, jaké máš boty nebo kabátek. Zajímá nás, co umíš udělat pro společnost a hezčí svět. Zapojuješ se do dění ve společenství nebo občanském sdružení? Podporuješ útulky? Odneseš z lesa igelitku plnou odpadu? Chováš se šetrně k životnímu prostrědí? Tak máš u nás velké plus.

PŘIBALÍM BONUS, TIP, RADU

Někomu stačí udělat potřebné minimum. Nám ne. Snažíme se vždy dodat více. Přibalit klientovi radu, tip, bonus. Někdy děláme i pro bono, dobrou věc. Dobří klienti si zaslouží dobrou péči.

DOBRÉ JMÉNO JEDNOTLIVCE I FIRMY, DOBŘÍ LIDÉ V TÝMU

Jsem součástí týmu. Jak se dívají na mně, dívají se i na firmu. Snažím se zachovat dobré jméno firmy? Snaží se firma udržovat dobré jméno prací s lidmi, pro které lidskost a férovost nejsou cizí? Dej nám vědět.

První konzultace je zdarma

Zatímco vy váháte, konkurence vylepšuje reklamu.

Preferované místo setkání

Kontaktní informace

Targetovo s.r.o.

Zimná 205/70, 052 01 Spišská Nová Ves
IČO: 51059207
DIČ: 2120576623

ads@targetovo.sk
+420 776 759 889